Księgowość

Oferta

Sumienna obsługa

Proponujemy Państwu kompleksową pomoc w prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw.

Doradzimy Państwu jaką wybrać formę działalności (bezpłatna porada)

Przeprowadzimy szybko i bezproblemowo wszelkie procedury rejestracyjne w sądach i urzędach

Zadbamy o prawidłową obsługę księgową, korzystne ubezpieczenie, właściwy nadzór BHP, załatwimy wszelkie formalności związane z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników, a nawet pomagamy uzyskać dotację unijną.

Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i świadczymy usługi w takim zakresie, jakiego od nas oczekują.

Zasady współpracy

Z naszymi klientami zawieramy umowy o stałą obsługę bądź jednorazowe zlecenia. Tylko pisemna umowa z naszym biurem daje Państwu pełną gwarancję ochrony ubezpieczeniowej z naszych polis OC.
Po podpisaniu umowy z naszym biurem przejmujemy za Klienta, w uzgodnionym zakresie, obowiązki księgowe, sprawozdawcze i inne np. związane z wypłacanym wynagrodzeniem. Klienci koncentrują się na przedmiocie swojej działalności i ograniczają czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych. Ustalamy indywidualnie częstotliwość i sposób przekazywania dokumentacji księgowej. Wyznaczamy osoby odpowiedzialne w naszym biurze za obsługę i kontakt z Klientem. Ustalamy wiele technicznych szczegółów nowo nawiązanej współpracy.
Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, lub usługi tylko jednego z działów naszej firmy.

Proponujemy Państwu trzy formy świadczenia usług księgowych i obsługi wypłacanych wynagrodzeń:

Usługa tradycyjna

Dostarczacie Państwo dokumenty do Biura LICZYK lub odbieramy je od Państwa, a następnie księgowane są one w naszej siedzibie. Tradycyjna i najczęściej wybierana forma usług księgowych.

Obsługa w siedzibie Klienta

Nasz pracownik księguje dokumenty u Państwa w firmie. Warunkiem tej formy usług jest zapewnienie naszemu pracownikowi odpowiedniego dostępu do Internetu. Księgowy pracuje w sesji terminalowej na naszych serwerach i na naszym oprogramowaniu. Zaletą tej usługi jest pozostawanie dokumentów w siedzibie firmy oraz bezpośredni kontakt z osobą księgującą.

Usługa e-księgowość

To nasza najnowsza forma świadczenia usług księgowych oraz pełnej obsługi wypłacanych wynagrodzeń. Za niewielką opłatą – już od 150 zł netto – poprowadzimy księgowość dowolnej firmy z terenu całej Polski! Również dla dowolnej firmy z terenu całej Polski zapewnimy pełną obsługę wypłacanych wynagrodzeń. Warunkiem jest przekazywanie nam dokumentów w formie elektronicznej (pliki PDF, skany dokumentów w standardowych formatach). Wszystkie kontakty Klienta z biurem odbywają się za pomocą poczty elektronicznej i stron internetowych (księgi on-line). Odpowiedzi na wszystkie problemy, wątpliwości i pytania od naszych klientów wysyłamy co tydzień w formie specjalnie zredagowanego e-biuletynu.
calculators-and-documents-accounts-department-.jpg
magnifying-glass-on-chart-graph-for-analysis-account-business-trade-.jpg
Business woman looking at charts, spreadsheets, graph financial development, bank accounts
Business graphs, charts on table. Financial development, Banking Account, Statistics

Oprócz podstawowej usługi prowadzenia księgowości proponujemy:

Często Klienci oczekują od biura innych, nietypowych usług, np. wysyłki korespondencji firmy, a dobre biuro powinno zapewnić jak najszersze spektrum swoich usług. Tacy właśnie jesteśmy.
Uważacie Państwo, że taka usługa jest pewnie droga i stać na nią tylko większe firmy. Biuro LICZYK zawsze stało na stanowisku, że na nasze usługi powinno być stać każdego Klienta. Nie można jednak oczekiwać profesjonalnej i rzetelnej obsługi za cenę z „szarej strefy”.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.